پنجعلی: تغییرات در خدمات دهی صندوق مشهود است/ فراهم کردن شرایط استاندارد به تعویق لیگ می ارزدمحمد پنجعلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال معتقد است تغییرات مثبت در نوع خدمات دهی در صندوق مشهود و قابل لمس است.

پنجعلی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: از شرایطی که صندوق در جهت حمایت از پیشکسوتان ایجاد کرده تقدیر می کنم و امیدواریم این حمایت ها ادامه دار و گسترده تر باشد.

وی در خصوص شرایط کنونی فوتبال کشور اظهار کرد: مشکل اساسی فوتبال ما کمبود و نقص زیرساخت هاست و تا مادامی که شرایط این باشد اگر بهترین و حرفه ای ترین مربی نیز به فوتبال ما بیاید شاید در یک مقطع کمک کند ولی در نهایت به خاطر زیرساخت ها به مشکل می خورد. فوتبال ما هنوز در آسیا مشکل دارد و چند سال است که در آسیا قهرمان نشده ایم البته با توجه به شرایط آماتوری فوتبال ما کسب مقام دومی در تقابل با تیم های آسیا که همه فوتبال حرفه ای دارند نتیجه خوبی است ولی قطعا این ادامه دار نخواهد بود.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: در مورد به تعویق افتادن لیگ اگر وبه دلیل حل کردن مشکلات و ایجاد شرایط بهتر و استاندارد برای برگزاری مسابقات باشد ضرری دیده نمی شود و به نفع فوتبال است تا کی می خواهیم با همان شرایط لیگ را برگاز دلایل تعویق لیگ است هم دیر یا زود نیز این اتفاق باید بیفتد همانطور که در ورزش های دیگر تماشاچی خانم داریم. هم اکنون در ورزشگاه های ما همه نوع بی اخلاقی هایی دیده می شود به نظر من با حضور خانم ها فضای ورزشگاه تغییر می کند و خیلی کمک فرهنگی به جامعه ما می کند.