ناصر محمد خانی: پرداخت مستمری و خدمات بیمه از مهم‌ترین اقدامات صندوق حمایت است/ حضور زنان در استادیوم بی‌اخلاقی‌ها را کمتر می‌کندناصر محمد خانی بازیکن سابق تیم ملی با بیان این که عملکرد صندوق حمایت خوب است خدماتی همچون پرداخت مستمری و بیمه ورزشکاران را از بهترین اقدامات این صندوق در جهت خدمت دهی به پیشکسوتان و قهرمانان عنوان کرد.

ناصر محمد خانی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: پیشکسوتان و قهرمانان سال ها در عرصه ورزش تلاش کرده و توانسته اند در میادین مختلف بین المللی مقام کسب کنند. اقدامی که دولت جهت حمایت از آن ها این صندوق را تشکیل داد بسیار ارزنده و تاثیرگذار بود زیرا این افراد بعد از بازنشستگی نیاز به حمایت و نقطه امید و قوت داشتند. شاید قابل باور نباشد ولی بسیاری از قهرمانان پیشکسوت ما هم اکنون شرایط اقتصادی نامناسبی داشته و به چنین توجهاتی نیاز دارند. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که صندوق بتواند حمایت بیشتری به ویژه از این پیشکسوتان داشته باشد.

وی در خصوص حضور مربیان خارجی در فوتبال ما اظهار کرد: حضور مربی خارجی به طور قطع در فوتبال ما موثر است زیرا آن ها در سطح بین المللی و صاحب سبک هستند اما این تأثیر زمانی مثبت تر و طولانی مدت تر است که در کنار این مربیان از پیشکسوتان و دستیاران ایرانی نیز استفاده شود. این مربیان تنها چند سالی مهمان فوتبال ما هستند و باید بازیکنان و مربیانی از ما کنارشان کار کنند و آموزش ببینند.

محمدخانی در خصوص حضور زنان در استادیوم گفت: اگر این اتفاق بیفتد خیلی خوب است. برخی اعتقاد دارند دلیل این مخالفت فضای نامناسب و بی حرمتی هایی است که در استادیوم می شود به نظر من اتفاقا اگر خانم ها بیایند این حجم از بی اخلاقی ها به حرمت حضور آن ها کمتر خواهد شد البته تماشاگر نماها همیشه هستند ولی باید به تدریج برای حضور بانوان فرهنگ سازی کرد و بستر آن را فراهم آورد.