ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق تنها یک هفته تمدید شدمهلت ثبت نام و تمدید بیمه تکمیلی درمان اعضای صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از شنبه (5مرداد) تا چهارشنبه (9مرداد) تمدید شد و این تاریخ تمدید نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی برای اعضای محترم صندوق حمایت که هفته گذشته خاتمه یافته بود برای افرادی که موفق به ثبت نام یا تمدید بیمه تکمیلی درمان خود نشده‌اند برای آخرین بار تمدید شد و ثبت نام از روز شنبه 5 مرداد ماه تا چهارشنبه نهم همین ماه در محل صندوق صورت می گیرد.

اعضای استان تهران و البرز می‌توانند از شنبه 5 مردادماه تا چهارشنبه 9 مردادماه از ساعت 8:30 لغایت 15:30 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: تهران- بلوار فردوس شرق-خیابان وفاآذر شمالی-کوچه پانیذ-پلاک2-طبقه اول- واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص در استان هایی به غیر از تهران و البرز صرفا از طریق شماره حساب 2-7264143-10 بانک رسالت به نام شرکت ارتباط گستر قهرمان متعلق به صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و برای اعضای استان های تهران و البرز از طریق دستگاه pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است.

همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت (500.000 ریال) و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب اعلام شده واریز کنند.

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:

1 - اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2 - اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3- دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4- دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا

جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1398 به شرح ذیل می باشد:برای دریافت فایل ثبت نام روی تصویر زیر کلیک نمایید.