بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال: خدماتدهی صندوق آسانتر شده است/ مربیان داخلی فاصله چندانی با ویلموتس ندارندابراهیم قاسم‌پور شرایط خدماتدهی صندوق حمایت به قهرمانان و پیشکسوتان را بهتر از قبل عنوان کرد و گفت: دریافت خدماتی مثل بیمه از صندوق قبلاً برای ورزشکاران زمانبر و از حوصله پیشکسوتان هم خارج بود اما الان شرایط خیلی بهتر شده است.

ابراهیم قاسم‌پور بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: بعضی از پیشکسوتان مثل من حقوق بگیر سازمانی نیستند و صندوق حمایت برایشان خوب است. در گذشته کاغذبازی در صندوق زیاد و از حوصله ما خارج بود ولی الان نحوه خدماتدهی خیلی بهتر شده است.

سرمربی اسبق تیم های داماش، شاهین بوشهر و مس کرمان درخصوص استفاده از مربیان خارجی در تیم ملی و تیم های باشگاهی عنوان کرد: اگر این مربیان اگر باکیفیت باشند می‌توانند به فوتبال کمک کنند، معتقدم باید از مربیانی استفاده کنیم که با دانش و شناخته شده و دارای اطلاعات روز باشند اما درصد آن ها خیل کم است.

مربی سابق فوتبال افزود: ویلموتس که سرمربی تیم ملی ایران شده مطرح و شناخته شده نیست و رزومه قوی ای ندارد. مربیان خودمان فاصله چندانی با ایشان ندارند. باتوجه به مشکلات مالی و ارزی مملکت می توانستیم این مبلغ را در تیم های پایه هزینه کنیم، تیم هایی که هیچ وقت مسئولان توجه خاصی به آن ها نداشتند.

قاسم‌پور اضافه کرد: مخالف این مسأله هستم که برخی تأکید می کنند اگر استقلال و پرسپولیس قوی شوند فوتبال ما قوی می شود. اگر اینطور است دو بازی برگزار شود و فقط این دو تیم بازی کنند. زمانی استان خوزستان بیشترین بازیکن را در رده های مختلف تیم ملی داشت متأسفانه الان به دلایلی افتخارات گذشته خود را ندارد، طبیعی است دو تیم استقلال و پرسپولیس تماشاچیان زیادی حتی در رده های بالای مملکت دارند اما معتقدم کل فوتبال را باید قوی کرد. با برنامه‌ریزی بهتر فوتبال قوی‌تر می‌‎شود.