پیشکسوت واترپلو: هدف صندوق راحتی پیشکسوتان و قهرمانان است/ شنا سخت افزار مخصوص و حمایت بیشتر لازم دارداحمد یاقوتی، پیشکسوت واترپلو ایران با ابراز رضایت از عملکرد سیستم اداری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش گفت: هدف این صندوق راحتی پیشکسوتان و قهرمانان است و این برای ما اهمیت زیادی دارد.

احمد یاقوتی دارنده مدال طلا واترپلو بازی‌های آسیایی 1974 تهران در گفت و گو با روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: صندوق خدمات خوبی به پیشکسوتان و قهرمانان ارائه می دهد. قسمت اداری آن هم بسیار منظم کار می کند و خیلی راحت کارها را انجام می دهند. تغییر ساختمان صندوق هم نشان داد که به ورزشکاران اهمیت داده می شود. به طور کل هدف صندوق راحتی پیشکسوتان و قهرمانان است و این موضوع برای ما خیلی اهمیت دارد.

دبیر و قائم مقام اسبق فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درخصوص اهمیت ورزش های آبی نیز عنوان داشت: شنا ورزشی است که در تمام دنیا بودجه خاص دارد. این رشته برای سالم سازی جامعه اهمیت دارد و کودکان از 5-6 سالگی باید آموزش ببینند. غیر از ورزش آن هم ورزش پایه تفریح هم است. هرکس هر رشته ای را بخواهد انتخاب کند باید شنا بلد باشد اما بودجه فدراسیون کم است. از مسئولان در هیات دولت می خواهم توجه بیشتری به این رشته کنند. شنا سخت افزار مخصوص لازم دارد و باید به آن توجه شود.