دیدار پیشکسوت کشتی با مدیرعامل صندوق حمایتابراهیم جوادی مدال آور و پیشکسوت کشتی‌ آزاد ایران با حضور در صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش با دکتر سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، ابراهیم جوادی دارنده برنز المپیک 1972 مونیخ و 4 طلا مسابقات جهانی و همچنین دو طلا بازی های آسیایی صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در صندوق حمایت با دکتر ابطحی مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت و گو کرد.

جوادی درباره این دیدار بیان داشت: از زمان حضور دکتر ابطحی برخی کارهای زیربنایی و عمقی در حال انجام است و بی شک اگر حضورشان مستمرتر باشد نتایج این اتفاقات را در آینده خواهیم دید باید به مدیرانی که خوب عمل می کنند فرصت داد تا برنامه های خود را اجرایی کنند نه اینکه بلافاصله بعدی از یک یا دوسال تغییرشان داد.

وی افزود: پیشکسوتان تنها دنبال پول و مسائل مادی نیستند هرچند به یک زندگی معمولی و آرام نیاز دارند. حمایت های معنوی و توجه به پیشکسوت بسیار مهم است. اگر محلی باشد که پیشکسوتان بتوانند روزانه در آن حضور داشته باشند و دور هم جمع شوند و حرف بزنند بسیار خوب است. هم اکنون بسیاری از پیشکسوتان از خانه خود نیز بیرون نمی آیند چنین جایی برای روحیه آن ها لازم است تا با آمادگی ذهنی و فکری بهتر به زندگی ادامه دهند.