الله‌کرم استکی: تنها مورد حمایت صندوق بوده‌ام



الله‌کرم استکی عضو تیم ملی هندبال کشور عنوان کرد در تمام سال های عضویت در تیم ملی هندبال تنها مورد حمایت صندوق بوده است و از مزایایی چون بیمه، هم خودش و هم خانواده اش بهره برده اند.

استکی در گفت و گو با با صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط هندبال ایران بیان داشت: با انتخاب ریاست جدید فدراسیون و حضور مربی خوب در تیم ملی، تمامی بازیکنان تیم ملی همدل و مصمم خود را برای حضور در مسابقات آماده کرده اند تا هندبال ایران را به آنچه درخورش است برسانند.

وی ادامه داد: مهرماه امسال مسابقات انتخابی المپیک را داریم که با توجه به قرعه و حریفان کار سختی برای کسب سهمیه پیش رویمان است ولی ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. بی شک کار ما برای انتخابی المپیک از انتخابی جام جهانی سخت تر است.

بازیکن تیم چی اس ام بخارست در خصوص جوانگرایی در تیم ملی اضافه کرد: تیم ملی ما یکی از جوانترین تیم های ملی است و اکثر بازیکنان در سن 20 تا 27 سال هستند. حضور جوان ترها در کنار با تجربه ها می تواند با برنامه ریزی و حضور مربی متخصص و با دانش آینده رو به رشدی را برای هندبال ما رقم بزند.

استکی ادامه داد: در تمام سال هایی که عضو تیم ملی بوده ام تنها حمایت های صندوق را داشته ام و از مزایایی چون بیمه آن، هم خودم و هم خانواده ام بهره برده ایم. به نظرم شرایط صندوق نسبت به گذشته سروسامان بهتری گرفته و امیدوارم مسئولان رده بالاتر، از صندوق، حمایت کنند تا این نهاد هر چه بهتر به نقش حمایتگر خود ادامه دهد و ورزشکارانی که در قبالشان تبعیض شده هر چه بیشتر از مزایای آن استفاده کنند.