مدال‌آور مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان: تلاش صندوق حمایت برای ارائه خدمات بیمه درمانی ارزنده استعلی سیاهپوش قهرمان چند دوره مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان با اشاره به بالا بودن هزینه های درمانی ورزشکاران تلاش صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش را در راستای ارائه خدمات بیمه درمانی به اعضا را ارزنده عنوان کرد.

علی سیاهپوش مدال آور چهارده دوره کشتی پیشکسوتان جهان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش بیان داشت: من هم در رشته آزاد و هم فرنگی مدال های رنگارنگی گرفته ام، سال 2000 هم در فینال پیشکسوتان جهان با اسرائیل روبه رو نشدم و مدال طلایم تبدیل به نقره شد. کشتی ورزش اول کشور و در خون همه ایرانی هاست، مردم به این رشته علاقه مند هستند. وضعیت این رشته درحال حاضر نابه سامان است باید شرایطی ایجاد شود که در هر وزن حداقل 10 نفر ثابت داشته باشیم. باید حمایت بیشتری صورت گیرد تا انگیزه ورزشکاران این رشته هم بالاتر برود.

این پیشکسوت درباره صندوق حمایت نیز عنوان کرد: ورزشکاران حرفه ای سال های سال زحمت کشیده اند و آسیب دیدگی های سنگینی دارند و هزینه های درمانی آن ها بالاست، کار صندوق در خصوص ارائه خدمات بیمه تکمیلی بسیار خیلی خوب و ارزنده و قابل تقدیر است. مسئولان صندوق همگی زحمت می کشند، وقتی من برای دریافت خدمات بیمه مراجعه کردم با عزت و احترام کارم را انجام دادند و از این بابت تشکر می کنم.