پیشکسوت پرسپولیس: کار کالدرون بعد از برانکو سخت استمجتبی محرمی پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه قضاوت در مورد کالدرون سرمربی جدید تیم پرسپولیس را باید به عملکرد آینده موکول کرد، گفت: بدون تردید هدایت تیمی چون پرسپولیس بعد از حضور موفق برانکو در آن کار سختی خواهد بود.

محرمی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: کالدرون سابقه نسبتاً خوبی دارد او به عنوان بازیکن با تیم ملی جوانان آرژانتین قهرمان جهان و با بزرگسالان این کشور نیز نائب قهرمان جهان شده است و در کسوت مربی نیز نتایج قابل قبولی دارد.

وی ادامه داد: باید منتظر ماند تا کالدورن دستیارانش را معرفی کند و دید که چه بازیکنانی را جذب خواهد کرد به هرحال او بعد از برانکویی آمده که برای پرسپولیس سه قهرمانی کسب کرده است. از طرفی تمامی تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده اند و پرسپولیس کمی برنامه هایش عقب تر است پس در ابتدا، کار خیلی سخت است و مشکلات وجود دارد. هرچند معتقدم بهتر بود پولی که به کالدرون می دهند را به برانکو می دادند تا می ماند.

مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس با تأکید بر اینکه یک مربی برای موفقیت نیاز به حمایت دارد، اضافه کرد: کالدرون برای پیاده کردن برنامه هایش به زمان و حمایت نیاز دارد همانطور که برانکو نیز در ابتدای ورودش به پرسپولیس چالش هایی داشت و نتایجش قابل قبول نبود و به مرور به نتایج مطلوب رسید بنابراین طرفداران و تماشاگران نیز باید صبوری کنند.

محرمی در مورد خصوصی سازی تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: سال هاست این بحث وجود دارد و قرار است انجام شود ولی تاکنون خبری نشده و بعید می دانم که عملی شود. اگر در دولت کنونی این اتفاق رخ دهد خوب است ولی اگر به تعویق بیفتد معلوم نیست نظر دولت بعدی در این مورد چه باشد. خصوصی سازی نقطه عطف مهمی در باشگاه داری و اتفاق مثبتی است چون تیم دست شخص می افتد و مشکلات در جذب اسپانسر، تبلیغات و پخش تلویزیونی برای تیم ها کمتر می شود.

وی در خصوص صندوق حمایت گفت: وجود صندوق حمایت بسیار خوب و موثر است. پرداخت مستمری و بیمه از طرف صندوق به ویژه برای برخی پیشکسوتان که مشکلات اقتصادی آزارشان می دهد قابل تقدیر است. از طرفی یاد کردن از پیشکسوتان کار ارزنده ای است، آن ها این محبت ها را درک می کنند و زحمات این مجموعه از چشم ها دور نمی ماند.