کالدرون: آمده‌ام تا پرسپولیس چهارمین قهرمانی را با من بگیردمربی سرمربی جدید پرسپولیس با ابراز خوشحالی از همکاری با این باشگاه با اشاره به سه بار قهرمانی پیاپی و نایب قهرمانی این تیم در آسیا گفت: آمده ام تا چهارمین قهرمانی پیاپی خودش را با من بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گابریل کالدرون مربی آرژانتینی تیم پرسپولیس در اولین مصاحبه خود درباره این تیم و در گفت وگوی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: من خیلی خوشحال هستم که کارم را با تیم بزرگی چون پرسپولیس آغاز خواهم کرد. تیمی که خیل عظیمی از هواداران را در کنار خود دارد.

وی افزود: پرسپولیس در آسیا و بلکه در دنیا، بهترین هواداران را دارد. سه بار پیاپی قهرمان شده است. نایب قهرمان آسیاست و در حال حاضر بهترین تیم ایرانی است. من هم آمده‌ام تا این راه را ادامه بدهم.

این سرمربی ادامه داد: قهرمانی اول سخت است. قهرمانی دوم سخت تر می شود و هر قدر بالاتر برویم کار سخت تر است. پرسپولیس نشان داد که سه بار پیاپی قهرمان شد و من آمده ام تا چهارمین قهرمانی پیاپی خودش را با من بگیرد. ما به دنبال قهرمانی هستیم و من این چالش را قبول کرده‌ام. انگیزه خیلی زیادی دارم چون در باشگاه بزرگی هستم. تیم خوبی دارم و بهترین طرفداران هم کنار ما هستند. من قول می دهم بهترین تلاش خود را خواهم کرد و پرسپولیس نمایش تحسین برانگیزی خواهد داشت.

کالدرون درباره اهداف خود در پرسپولیس تصریح کرد: به نظر من برای پرسپولیس ممکن است که کیفیت بازی خود را مقداری بالاتر ببرد. من می‌خواهم که این کار را انجام بدهیم و باور دارم با پرسپولیس از عهده انجام این کار برمی‌آییم.

وی خاطرنشان کرد: ما به دنبال بازی و فوتبال خوب هستیم که در ادامه‌اش قهرمانی هم باشد. فوتبالی که من، هواداران پرسپولیس، فوتبال آرژانتین و در کل فوتبال دنیا آن را دوست داشته باشیم. من اطمینان دارم هواداران از اجرای من و آنچه با تیم انجام خواهیم داد، خوشحال خواهند شد.