میلاد عبادی پور: مدال جام ملت های والیبال را می خواهیممیلاد عبادی پور بازیکن تیم ملی والیبال ایران با تأکید براین که تیم ایران یکی از بهترین های دنیاست، گفت: ما نمی خواهیم فقط به جمع شش تیم برتر لیگ ملت های والیبال صعود کنیم، می خواهیم مدال بگیریم.

این بازیکن ملی پوش ایران درخصوص دیدار با تیم پرتغال به خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: با توجه به بازی هایی که تیم پرتغال درگذشته انجام داده بود انتظار زیادی از این تیم نداشتیم و پیش بینی هم نمی کردیم که بازی خوبی انجام دهد اشتباه از ما بود.

وی اضافه کرد: ما از قبل پیروز به زمین رفتیم اما پرتغال شروع خیلی خوبی داشت البته ستاره های خوبی داشتند در کل بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

عبادی پور توضیح داد: تیم ایران یکی از بهترین های دنیاست در المپیک ریو و قبل آن هم این موضوع را نشان دادیم در جام جهانی جزو چهار تیم بودیم. ستاره های خوبی داریم که در دنیا شناخته شده هستند خدا را شکر از بازی اول مقابل ایتالیا نشان دادیم که ما هم می توانیم جزو ستاره ها باشیم.

وی افزود: یکی از بهترین های دنیا هستیم و این ثابت شده است. نمی خواهیم فقط در جمع شش تیم لیگ ملت ها حضور داشته باشیم و آن ها را ببینیم و برگردیم ما می خواهیم مدال بگیریم، این موضوع را با حرف نمی شود بدست آورد باید ثابت کنیم.

عبادی پور شرح داد: اگر با فکر از قبل برده به زمین برویم ممکن است حتی بازی را واگذار کنیم و مهم هم نیست کجا میزبان باشد. البته مقابل پرتغال تماشاچیان اردبیل تشویق کردند و شرایط برای حریف سخت شد این باید برای ما تجربه شود.