حمید جاسمیان: کی روش اختیارات داشت و نتیجه قابل قبولی هم نگرفتپیشکسوت 82 ساله فوتبال ایران معتقد است که به کی روش اختیارات زیادی داده شده بود و نتیجه قابل قبول هم به دست نیاورد و این ضعف فدراسیون فوتبال بود.

حمید جاسمیان پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درخصوص این روزهای خود بیان داشت: دو روز در هفته با تیم پیشکسوتان پرسپولیس ورزش می کنم، بعضی وقت ها هم به عنوان ناظر بازی های لیگ هستم.

اولین کاپیتان سرخ ها درخصوص کی روش مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران نیز عنوان داشت: به کی روش اختیار زیادی دادند و نتیجه قابل قبول هم به دست نیامد این ها ضعف فدراسیون فوتبال بود. کی روش مربیان داخلی را قبول نداشت، او هشت سال پول زیادی گرفت اما ما چیزی به دست نیاوردیم، مربی ایرانی هم می توانست همین کار را انجام دهد.

جاسمیان اضافه کرد: درست است سواد مربیان خارجی از داخلی ها بیشتر است و بازیکنان هم از مربی ایرانی حرف شنوی ندارند چون دیسیپلین دارند اما باید از مربیان ایرانی ها استفاده کنند باید در کنار مربی خارجی از دو مربی ایرانی هم استفاده کنند.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به مربی گری پرویز دهداری بیان کرد: دهداری مربی با نظم و دیسیپلینی بود خاطرم هست زمانی که دهداری مربی تیم ملی ایران بود نامجو سر تمرین آمد و تی شرت او روی شرت ورزشی اش بود دهداری با او برخورد کرد و گفت لباست را بپوش و برو، من واسطه شدم که اجازه داد او سر تمرین بیاید. اگر یک معلم اخلاق مثل او پیدا کنیم مربی ایرانی هم می تواند کنارش باشد.

جاسمیان درخصوص اعتراض بعضی از ورزشکاران منهای فوتبال به پاداش های فوتبالی ها نیز گفت: فوتبالیست ها زحمت کشیدند و کسی نمی گوید پاداش نگیرند، از خانواده دور بودند اما زمان ما چنین چیزی نبود. البته برای ورزشکاران کار خاصی انجام نمی شود همه آن ها زحمت می کشند و باید امکانات و پاداش به همه آن ها تعلق بگیرد.