تیمور غیاثی در گفت‎وگو با صندوق حمایت:

قرار گرفتن یک روز در تقویم به نام پیشکسوت، ایده‎ای جذاب و دلچسب استدارنده دو مدال طلا و یک مدال نقره بازی‌های آسیایی گفت: قرار گرفتن یک روز در تقویم به نام پیشکسوت، ایده‎ای جذاب و برای پیشکسوتان دلچسب است.

تیمورغیاثی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با اشاره به نام گذاری روز 17 دی ماه به نام روز پیشکسوت در تقویم، تصریح کرد: این اتفاق خیلی خوبی است و جای چنین روزی در تقویم خالی بود. به اعتقادم خیلی بهتر می‎شد که این روز با تولد آقا تختی، مصادف می‎شد که گویا روز تولد این مرد اخلاق، به اسم روز کشتی در تقویم نام‎گذاری شده است و امکان چنین کاری وجود ندارد.

وی ادامه داد: آقا تختی سمبل جوانمردی و اخلاق ورزشی است. او بهترین الگوی ممکن برای جوانان این مرز و بوم در بعد ورزشی و اخلاقی است.

دارنده دو مدال طلا و یک مدال نقره بازی‌های آسیایی یادآوری شد: قرار گرفتن یک روز در تقویم به نام پیشکسوت، ایده‎ای جذاب و دلچسب است. این اقدام نشان می‎دهد که صندوق حمایت برای پیشکسوت، ارزش زیادی قائل شده‎ است.

وی با اشاره به اینکه از زمان حضور سلطانی‎فر در راس ورزش کشور، توجهات به پیشکسوتان بیشتر از قبل شده است، گفت: امروز پیشکسوتانی در ورزش کشور وجود دارند که شرایط مناسبی ندارد و درخواست ما از صندوق حمایت این است که چتر حمایتی خود را بیش از پیش بالای سر آنها بگیرد. هرچند که به خوبی از وضعیت اقتصادی کشور نیز مطلع هستیم.