کولاکوویچ به تهران بازگشتسرمربی تیم ملی والیبال بامداد امروز برای آغاز جلسات هماهنگی و رسیدگی به برنامه‌های پیش‌رو وارد تهران شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش کشور و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پس از پایان رقابت‌های قهرمانی والیبال جهان به میزبانی بلغارستان و ایتالیا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران طبق قراردادش راهی مونته‌نگرو شد تا به استراحت و دیدار با خانواده بپردازد. افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال پس از شروع کار خود پیگیری وضعیت ایگور کولاکوویچ و بررسی برنامه‌های وی برای سال آینده را در دستور کار قرار داد.

پس از هماهنگی‌های لازم مقرر شد کولاکوویچ برای ملاقاتی حضوری به تهران سفر کند تا ضمن نشست با افشین داوری، برنامه‌های تیم ملی برای سال آینده مورد بررسی قرار گیرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امرروز چهارشنبه به همراه فرزند بزرگ خود، ولیکو وارد تهران شد تا جلسات هماهنگی را از سر بگیرد. وی پس از استراحتی کوتاه بعد از ظهر روز چهارشنبه با حضور در دفتر افشین داوری به بررسی برنامه‌های تیم ملی و بحث در خصوص اتفاقات جاری خواهد پرداخت.