ابراهیم جوادی: قهرمانان و پیشکسوتان ارزش و اعتبار بالایی در جامعه دارندپیشکسوت کشتی آزاد ایران با بیان این که قهرمانان و پیشکسوتان ارزش و اعتبار بالایی در جامعه دارند نسبت به اتفاقات خوب در صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور ابراز امیدواری کرد.

ابراهیم جوادی دارنده 4 طلای مسابقات جهانی در گفت و گو با خبرنگار صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور عنوان داشت: چندی قبل دیداری با ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت داشتیم. قهرمانان همه رشته ها بودند که بسیار دیدار خوبی بود و قرار شد که این جلسات ادامه دار باشد.

دارنده مدال برنز المپیک 1972 مونیخ ادامه داد: ابطحی تجربه زیادی در مدیریت دارد و با سازمان های زیادی کار کرده است. قول های خوبی هم داد که به نفع قهرمانان و پیشکسوتان خواهد بود. او توانا و مدیر است و به قول هایش عمل خواهد کرد. قهرمانان و پیشکسوتان ارزش و اعتبار بالایی در جامعه دارند و باید به این قشر توجه شود و اهمیت داد.

جوادی خاطرنشان کرد: من خودم با اینکه 4 طلای مسابقات جهانی، یک برنز المپیک و دو طلای بازی های آسیایی دارم حقوق بالایی از صندوق نمی گیرم. در جلسه با ابطحی هم نظراتمان را گفتیم و امیدوار به حل خیلی از مسائل هستیم.