بهزاد کتیرایی به همرزمان شهیدش پیوستبهزاد کتیرایی جانباز هشت سال جنگ تحمیلی و عضو هیأت رئیسه صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و رئیس سابق فدراسیون کاراته پس از مدت ها تحمل درد و رنج بیماری امروز در بیمارستان خاتم الانبیاء تهران به همرزمان شهیدش پیوست.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، بهزاد کتیرایی جانباز هشت سال جنگ تحمیلی و عضو هیأت رئیسه صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و رئیس سابق فدراسیون کاراته که مدتی به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان بستری بود امروز(پنجشنبه) پس از تحمل مدت ها درد و رنج بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

کتیرایی مدیر کل حراست سازمان تربیت بدنی، رئیس فدراسیون کاراته و ووشو، سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی را نیز در کارنامه مدیریتی خود دارا بود.

صندوق حمایت درگذشت این مدیر جانباز به جامعه ورزش کشور تسلیت گفته و برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای بازماندگان آرزوی صبر دارد.

با اعلام خانواده آن مرحوم مراسم تشییع پیکر و خاکسپاری روز شنبه مورخ ۱۷آذر ماه جاری ساعت ۱۰ صبح از ورزشگاه شهید شیرودی برگزار خواهد شد.مرحوم کتیرایی در قطعه شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده می شود.