عیادت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از فرامرز ظلیمدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از پیشکسوت فوتبال ایران عیادت کردند.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، سید مصطفی ابطحی مدیرعامل و سید جواد موسوی رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور شب گذشته (یکشنبه) با حضور در منزل فرامرز ظلی، پیشکسوت فوتبال از او عیادت به عمل آوردند.

در حاشیه این دیدار فرامرز ظلی اظهار داشت: متأسفانه آنچه که در شأن پیشکسوتان بوده اتفاق نیفتاده و برخی از آن‌ها هم با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و به طورحتم توجه بیشتری هم نیاز دارند. قطعا حضور آقای ابطحی به عنوان مدیریت جدید این مجموعه باعث رفع کمبودها خواهد شد زیرا او یکی از مدیران شناخته شده در سطح کشور است. امیدوارم حضور مدیرعامل جدید صندوق باعث خیر شود و مشکلات ورزشکارانی که سال‌ها برای افتخارآفرینی مملکت تلاش کرده‌اند حل شده و توجه معنوی بیشتری به آن‌ها صورت بگیرد.

همچنین ابطحی در این دیدار خطاب به ظلی گفت: موضوع پیشکسوتان ورزش حلقه مفقود شده که طی سال‎های گذشته توجه زیادی به این بخش نشده است. اعتقاد دارم که پیشکسوتان بزرگ خانواده ورزش هستند و باید در جایگاه اصلی خودشان قرار بگیرند. تمام تلاش ما در صندوق رفع کاستی‎های گذشته و بهبود اوضاع است.

به گزارش پایگاه خبری صندوق حمایت، ظلی چندی پیش به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شده بود. او روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.