صدرنشینی پاس و آذرپینار تبریز در سوپر لیگ کاراتههفته دوم سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور با صدرنشینی تیم‌های پاس و آذرپیناز تبریز همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته دوم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور روز گذشته(جمعه) در سالن غدیر نیروی انتظامی برگزار شد و در گروه یک تیم پاس با 50 امتیاز انفرادی در صدر ایستاد. دانشگاه آزاد اسلامی با 49 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت، گوجوریو سی واکای با 28 امتیاز سوم شد و تیم های آوای رزم با 15 و مناطق نفت خیزجنوب بدون امتیاز در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

در گروه دوم هم تیم آذرپینار تبریز با 67 امتیاز انفرادی صدرنشین شد. تیم رعد پدافند هوایی ارتش با 54 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت. هیات کاراته گیلان با 47 امتیاز در جای سوم ایستاد.عقاب بروجرد با 23 امتیاز و باشگاه شهدای انقلاب قم با 16 امتیاز چهارم و پنجم شدند.

در گروه یک، گوجوریو سی واکای با نتیجه 23 بر 6 مقابل تیم پاس شکست خورد سپس 16 بر 11 تیم آوای رزم را برد.
در یک دیدار معوقه دانشگاه آزاد اسلامی 23 بر 6 از سد گوجوریو سی واکای گذشت.

در گروه 2 ، عقاب بروجرد با نتیجه 27 بر یک مقابل تیم آذرپینار تبریز شکست خورد. شهدای باشگاه انقلاب قم 23 بر 6 نتیجه را به رعد پدافند هوایی ارتش واگذار کرد.

عقاب بروجرد با نتیجه 21 بر 7 مغلوب هیئت کاراته گیلان شد.
آذر پینار تبریز 24 بر 4 مقابل رعد پدافند هوایی ارتش پیروز شد.
تیم مناطق نفت خیزجنوب این هفته مرخصی داشت و دیدارهای این تیم در گروه یک به زمان دیگری موکول شد.

برترین‌های هفته عبارتند از:
تیم اخلاق: آوای رزم
تیم برتر: آذرپینار تبریز