پیام تسلیت مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق به مناسبت شهادت سید نورخدا موسویمدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشوردر پیامی شهادت مظلومانه جانباز نیروی انتظامی سید نورخدا موسوی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مرتضی کاظمی مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشوردر پیامی شهادت سید نورخدا موسوی را به محضر فرمانده معظم کل قوا، عموم ملت شهیدپرور ایران، فرمانده محترم نیروی انتظامی و خانواده معزز وی تبریک و تسلیت گفت.

در شب رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت، سید نورخدا موسوی جانباز صد در صد سرافراز در آغوش معبود خود آرام گرفت و بر خیل عظیم یاران شهیدش پیوست و اشک غبطه بر دیدگان همه آرزومندان فیض عظیم شهادت جاری شد.

نورخدا از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی بود که در درگیری با اشرار در شرق کشور برای حفاظت از کیان وطن مجروح شد و حدود ۱۰ سال رنج زمینی در حالی که در کما بود اما تعالی معنوی را با صبوری پشت سر گذاشت و این آزمون سخت بندگی را طی کرد و به مقام شامخ شهادت نائل شد. بدون شک یاد این شهید والامقام در قلب‌ها جاوید و راهش ادامه خواهد داشت.

دشمنان بدانند روح آزادگی در کالبد تمام جوانان این مرز و بوم بویژه ورزشکاران و قهرمانان با نظر لطف سیدالشهدا امام حسین(ع) دمیده شده و همه ما به عنوان سربازان امام عصر(عج) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، اجازه تعرض و دست یازی به ذره ای از خاک ایران اسلامی را به کسی نخواهیم داد.

صندوق حمایت ا ز قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به داشتن ورزشکاران و قهرمانان و پیشکسوتانی که رهرو راه شهیدان و ایثارگران معظم هستند به این گنج‌های عظیم معنوی به خود می‌بالد.

بدون تردید خون پاک وی و دیگر شهدای والامقام این مرز و بوم عزم ما را در صیانت و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و مرزهای این خاک پاک راسخ‌تر کرده و دشمنان بدانند هرگز خون‌های پاک و مطهر این شهدا به هدر نخواهد رفت.