جزئیات معافیت مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی از سربازیرئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات موضوع معافیت مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی از سربازی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از فارس، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه‌ انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به موجب قانون سرباز قهرمان، نفرات اول تا سوم مسابقات المپیک، نفرات اول و دوم مسابقات جهانی و نفرات اول مسابقات بازی‌های آسیایی از انجام خدمت دوره ضرورت معاف بودند.

رئیس اداره سرمایه‌ انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: براساس پیشنهاد ستادکل نیروهای مسلح و موافقت مقام معظم فرماندهی کل قوا مدظله‌العالی،‌ تسهیلات سرباز قهرمان به همه ورزشکاران مدال‌آور که در عرصه‌های جهانی و آسیایی برای اهتزاز پرچم مقدم جمهوری اسلامی ایران و اعتلای نام ایران اسلامی عزیز تلاش می‌کنند نیز تعمیم داده شد.

وی خاطرنشان کرد: با این مصوبه از این به بعد نفرات سوم مسابقات جهانی و نفرات دوم و سوم مسابقات آسیایی نیز در شمول مقررات سرباز قهرمان قرار گرفته و از انجام خدمت دوره ضرورت معاف خواهند شد.