عیادت مسئولان صندوق از سعید پاژخجمعی از مسئولان صندوق حمایت از سعید پاژخ، بازیکن پیشین فوتبال کشورمان که به دلیل بیماری در بستر قرار دارد، عیادت کردند.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مرتضی کاظمی مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی، امیر عباس شاکری مدیر حمایتی، بیمه و درمان و سید مجتبی حسینی مدیرعامل شرکت هواپیمایی قهرمان سیر ایرانیان به همراه جمعی از کارکنان صندوق حمایت با حضور در منزل سعید پاژخ، با این فوتبالیست پیشین کشورمان دیدار و گفت‎وگو کردند.

سعید پاژخ، 39 سال دارد که به دلیل مبتلا شدن به یک بیماری نادر (پنفیکوس) مجبور به کنار گذاشتن فوتبال شده است. او سابقه بازی در تیم‎های فوتبال فجرسپاسی، کشاورز، عقاب تهران و ماشین سازی تبریز را در کارنامه بازیگری خود دارد.

وی که از سال 84 به این بیماری مبتلا شده است، در اینباره می‎گوید:
سال گذشته در برنامه 90 پیرامون من و بیماری‎ام صحبت شد و تا پیش از آن برنامه کسی سراغی از من نمی‎گرفت. پس از آن برنامه تعدادی از دوستان و مربیان گذشته پیش من آمدند و اما مدتی است که خبری از کسی نیست.

این بازیکن پیشین فوتبال ایران ادامه داد: هیچ کدامیک از باشگاه‌هایی که در آنها بازی کردم، واکنشی به بیماری من نشان ندادند و مساعدتی هم از آنها صورت نگرفت. البته باید بگویم در این سال‌ها نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی جویای حالم بوده و مساعدت‎هایی از سوی او و فدراسیون انجام شده است.

در حاشیه این دیدار مدیران صندوق حمایت قول‎های مساعدی به این ورزشکار سابق کشورمان در راستای موضوعات بیمه و درمان دادند.