با حضور در منزل سردار شهید

قهرمان المپیک نشان خود را به شهید غنیمت پور تقدیم کردمحمدعلی خسروی قهرمان المپیک جوانان 2018 آرژانتین، با حضور در منزل سردار شهید حسین غنیمت پور، نشان طلای خود را به این شهید بزرگوار تقدیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ محمدعلی خسروی ملی پوش تکواندوکار تهرانی کشورمان که مهرماه سال جاری در سومین دوره بازیهای المپیک جوانان 2018 آرژانتین، در وزن 73+ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود، به همراه خانواده و احمد اخلاقی رییس هیات تکواندو سمنان با حضور در منزل پدر شهید حسین غنیمت پور در شاهرود، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا مدال طلای خود را به این شهید بزرگوار تقدیم کرد.

شهید حسین غنمیت پور در سال 41 در تهران دیده به جهان گشود. وی در سن 18 سالگی به همراه خانواده به شاهرود مهاجرت کرد. این شهید تکواندوکار دارای کمربند مشکی دان چهار و مدتی نیز رییس هیات تکواندوی شهرستان شاهرود بود.

سردار شهید غنیمت پور در عملیات های کربلای چهار، کربلای پنج و والفجر هشت حضور داشته و فرمانده گردان کربلا بود. وی در سال 65 در منطقه شلمچه به شهادت رسید.