مدیرعامل صندوق حمایت درگذشت بهرام شفیع را تسلیت گفتابطحی، مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش درگذشت بهرام شفیع مجری باسابقه ورزشی و رییس فدراسیون هاکی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در پیامی درگذشت بهرام شفیع مجری باسابقه برنامه ورزش و مردم و رییس فدراسیون هاکی که دیروز (سه شنبه) به دلیل ایست قلبی به دیار باقی شتافت را تسلیت گفت.

در پیام ابطحی آمده است:

«انالله و اناالیه راجعون

درگذشت پیشکسوت گزارشگر و مجری با سابقه ورزش ایران و رئیس فدراسیون هاکی بهرام شفیع که سال‌ها به ورزش این کشور خدمت کرد را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه ورزش تسلیت عرض می‌نمایم.

وی در چندین دهه فعالیت حرفه‌ای خود با روایت صادقانه تلخ و شیرین‌های ورزش توانست پیوند دهنده ورزش و مردم باشد.بی‌تردید فقدان این پیشکسوت عزیز ضایعه‌ای دردناک برای جامعه ورزش کشور و ورزش دوستان به حساب می‌آید اما در برابر تقدیر الهی چاره ای جز تسلیم نیست.

به امید سلامتي همه کسانی که عضوی از جامعه ورزش هستند و در این راستا قدم برمی‌دارند. از درگاه پروردگار مهربان برای بازماندگان، صبر و اجر و برای آن مرحوم، غفران الهی آرزومندم.