دکتر سلطانی‌فر: قانون برای تمام بازنشسته‌ها لازم الاجراستوزیر ورزش و جوانان درباره موضوع بازنشسته‌ها در ورزش گفت که قانون برای همه بازنشسته‌ها یکسان اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از ایسنا، وزیر ورزش و جوانان درباره‌ اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در ورزش اظهار کرد: قانون برای تمام وزارت خانه‌ها قابل اجراست و در ورزش هم انجام خواهد شد.

سلطانی‌فر با بیان این مطلب که داورزنی بازنشسته نیست، درباره وضعیت تاج و ضیایی، روسای فدراسیون‌های فوتبال و والیبال تصریح کرد: قانون برای تمام بازنشسته‌ها لازم الاجراست.

او در پاسخ به این سوال که وزارت ورزش برای ماجرای نوسان‌های ارزی که بر ورزش تأثیرگذاشته چه راهکاری اندیشیده است، گفت: از این هفته که شروع شده فدراسیون‌ها از ارز ثانویه استفاده می‌کنند.

سلطانی‌فر در پاسخ به این سوال که کشتی هم که اعلام کرده با ترکیب ناقص راهی قهرمانی جهان می‌شود آیا ارز ثانویه گرفته یا نه؟ گفت: کشتی هم ارز ثانویه گرفته و من خبر دارم که با ترکیب کامل راهی مسابقات می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان از یکسان بودن پاداش بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی نیز خبر داد و با خنده گفت: دعا کنید که قیمت سکه پایین بیاید.