نخستین برد والیبال نشسته بانوان برابر ژاپنتیم ملی والیبال نشسته بانوان در نخستین دیدار خود در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی توانست تیم ژاپن را شکست دهد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از ایسنا ، تیم ملی والیبال نشسته بانوان در نخستین دیدار خود در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی که در جاکارتا اندونزی در حال برگزاری است توانست با نتیجه ۳ بر یک ژاپن را شکست دهد.

تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در نخستین دیدار خود در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا برابر ژاپن قرار گرفت. ملی پوشان ایران در ست اول و در رقابتی نزدیک با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ ژاپن را شکست دادند.

فریبا سلیمانی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در ست دوم از بتول خلیل زاده به جای فاطمه جهانی در ترکیب تیم استفاده کرد و زهرا دانایی و زینب ملکی دو امتیاز سرویس کسب کردند اما با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ شکست خوردند.

ست سوم درحالی آغاز شد که شاگردان سلیمانی شروع خوبی داشتند زهرا زارعی در دو مورد به داور بازی معترض شد و زهرا نجاتی به جای وی وارد زمین شد. در این ست ملی پوشان با روحیه و قدرت بیشتر و اشتباهات کمتری موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ شکست دهند. در ست چهارم نیز با دریافت و دفاع خوب با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ پیروز شدند تا ملی پوشان کشورمان در این بازی با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یابند.

تیم ملی ایران در مسابقه دوم خود فردا از ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی به مصاف هند می روند.