پیام تبریک مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق حمایت به مناسبت هفته نیروی انتظامیمدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مرتضی کاظمی مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی صندوق در پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمام تلاشگران عرصه امنیت تبریک و تهنیت گفت.

در متن این پیام آمده است:
«هر جامعه ای که به سمت توسعه پایدار قدم برمی دارد در وهله اول نیازمند امنیت و آرامش است امنیتی که پایداری و ثبات آن مرهون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی است و در این میان نقش نیروی انتظامی در تأمین و حراست از نظم و امنیت داخلی به صورت بسیار پررنگ و غیرقابل انکار نمود پیدا می کند.

این نیرو با اقتدار، صلابت و نظم در کنار رافت و مهربانی همواره و در همه حال در کنار مردم بوده و خالصانه در راه ایجاد امنیت و مقابله با قانون شکنان و مجرمان و پاسداری از ارزش های کشور خدمت کرده و بعضاً پرسنل این نیرو در راه دفاع از حریم امن جامعه به درجه رفیع شهادت نائل خواهند شد.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی‌وقفه آنان، زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثـارگران سرافراز نـاجا، هفـته نیروی انتظامی را خدمت یکایک سبزپوشان خدوم نیروهای انتظامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی آنان تقدیر و تشکر می نمایم.»