چهاردهمین کنگره بین المللی پزشکی ورزشی برگزار می شودرئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از آغاز ثبت نام چهاردهمین کنگره بین المللی پزشکی ورزشی ایران همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش (۲۶ مهر ماه) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی با اشاره به اینکه هفته تربیت بدنی و ورزش امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از طرف وزارت ورزش و جوانان "چهل سال ورزش، چهل سال افتخار" نامگذاری شده است، افزود: طبیعی است که فدراسیون پزشکی ورزشی همچون دیگر بخش های ورزش کشور، در این هفته ویژه برنامه هایی را مد نظر دارد از جمله برپایی ایستگاه های رایگان تندرستی در سراسر کشور است که جزئیات آن را متعاقبا اعلام می کنیم. ضمن اینکه همزمان با 26 مهرماه یعنی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش کار ثبت نام از شرکت کنندگان چهاردهمین کنگره بین المللی پزشکی ورزشی آغاز خواهد شد.

دکتر نوروزی با اشاره به اینکه چهاردهمین کنگره از جهاتی متفاوت از کنگره های گذشته خواهد بود، خاطر نشان کرد: برنامه ریزی لازم برای مشارکت هرچه بیشتر ورزشکاران و مربیان رشته های مختلف ورزشی و ایجاد هماهنگی با فدراسیون های مختلف در حال انجام است و پیش بینی می شود این کنگره با شکوه خاصی و با استقبال زیاد جامعه ورزش برگزار شود.

برگزاری دومین نشست ستاد اجرایی

بر اساس این گزارش، در این راستا دومین نشست کمیته اجرایی این کنگره به ریاست تورج ملک محمدی، رئیس شورای راهبردی کنگره، برگزار شد و طی آن برنامه های بخش های مختلف جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست ملک محمدی با اشاره به اهتمام فدراسیون پزشکی ورزشی برای جلب رضایت حداکثری جامعه ورزش، خاطر نشان کرد: کنگره چهاردهم فرصت ارزشمند دیگری است تا فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای رسالت خود خدمات لازم را به جامعه ورزش ارائه کند بر همین اساس روزهای آینده نشست های هماهنگی در سطوح مختلف با مسئولان فدراسیون های ورزشی خواهیم داشت تا به بهترین شکل ممکن این رویداد علمی را برگزار کنیم.