محمود میران: مدیریت جدید گام‌های مثبتی در صندوق برخواهد داشتپیشکسوت و مدال‌آور جودو در رقابت‌های آسیایی و جهانی تغییراتی که در صندوق با حضور دکتر ابطحی حاصل شده را گام مثبتی برای ارائه خدمات بهتر به قهرمانان و پیشکسوتان ورزش دانست.

محمود میران پیشکسوت جودو ایران که برای دیدار با دکتر سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق در دفتر او حضور یافته بود پس از آن در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: به دکتر ابطحی تبریک می گویم که به عنوان مدیرعامل صندوق برگزیده شد تغییراتی که در صندوق با دکتر ابطحی حاصل شده می تواند گام مثبتی برای ارائه خدمات بهتر به قهرمانان و پیشکسوتان ورزش باشد، البته در این راه با توجه به حجم و گستردگی کاری که صندوق دارد سختی زیادی هست، امیدوارم که تیم جدید موفق باشند.

وی ادامه داد: قبلا آشنایی مختصری با دکتر ابطحی داشتم از توانایی مدیریت او اطلاع دارم باتوجه به افق دید این شخص صندوق موفق تر خواهد شد. قهرمانان مختلف ورزشی در زمان ورزش قهرمانی یا پس از آن نیازمند حمایت های ویژه ای هستند، صندوق حمایت هم تلاش می کند که خدمات ویژه ای چه به لحاظ بیمه، چه حقوق و چه مسائل دیگر به آن ها ارائه دهد. قهرمانان ما جوانی و سلامتی خود را در ورزش گذاشته اند و نیاز به حمایت های مادی و معنوی فراوانی دارند امکانات صندوق شاید جوابگوی همه نیازهای این عزیزان نباشد ولی مطمئنا با مدیریت جدید گام های مثبتی برداشته خواهد شد.

میران در پایان درخصوص عملکرد جودوکاران در بازی های آسیایی جاکارتا نیز عنوان داشت: جودوکاران عملکرد بدی نداشتند اما اعتقادم براین است که می توانست بهترین از این باشد البته شرایطی پیش آمد که بچه های ما نتوانستند از صددرصد توان خود استفاده کنند و امیدوارم در آینده شرایطی پیش باید که از همه توانایی های خود استفاده کنند.