حسن روشن: بیمه صندوق خدمت بسیار خوبی است/ کی‌روش برود باید از صفر شروع کنیمملی‌پوش سابق فوتبال ایران از این‌که صندوق حمایت، خدمات بیمه تکمیلی به قهرمانان و پیشکسوتان ارائه می‌دهد ابراز خوشنودی و از مسئولان این صندوق تشکر کرد.

حسن روشن پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه تاج با حضور در صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به منظور ثبت نام بیمه تکمیلی در گفت و گو با خبرنگار این صندوق بیان داشت: همه جای دنیا جایی مانند صندوق حمایت دارند که پیشکسوتان و قهرمانان را تحت پوشش قرار می دهد. خوشحالم که خدمات بیمه توسط صندوق حمایت ما هم ارائه می شود چون مخارج درمان سنگین است همین که تحت پوشش هستیم باعث خوشحالی است از مسئولان صندوق تشکر می کنم.

این پیشکسوت فوتبال درخصوص تیم ملی فوتبال ایران نیز اظهار داشت: بهترین بازیکنان ایران در لیگ ایران بازی می کنند. ما چون فرانک اوفارل را دیدیم که دو سال به ایران آمد و تغییر نسل داد و قهرمان بازی های آسیایی 1974 شدیم. بعد او رفت و کارش را آقای حشمت مهاجرانی ادامه داد. با آقای مهاجرانی هم جام ملت های آسیا را گرفتیم که الان بیشتر از 40 سال است نگرفته‌ایم، با آقای مهاجرانی به المپیک رفتیم که بیشتر از 40 سال است نرفته‌ایم، با آقای مهاجرانی زمانی رفتیم المپیک که از دو قاره یک تیم به المپیک می‌رفت. این کارهای او به تنهایی نبود، کار اوفارل هم بود که با مهاجرانی به عنوان دستیار اولش شروع شده بود و بعد ادامه پیدا کرد.

وی ادامه داد: اوفارل سرمربی منچستر بود، اگر جرج وست رحمتی را خط زد که بازیکن سالاری نباشد آن زمان اوفارل در منچستر باجرج بست که هم وطنش هم بود این کار را کرد.کی‌روش هیچ کاری برای آینده ایران نکرده هر روزی که برود ما باید از صفر شروع کنیم. این که لژیونر آورد دلال ها هم انجام می دهند ولی اوفارل کسانی که را آماده و کاری کرد که دستیارش بتواند ادامه دهد. به نظرم الان باید تیم ملی ایران یک ناظر داشته باشد تا به این تیم کمک کند.


روشن درخصوص جام جهانی این دوره نیز عنوان کرد: جام جهانی این دوره برای تیم های بزرگ خوب نبود در واقع تیم هایی که کار تیمی کردند ماندگار شدند آن هایی که ستاره داشتند نتیجه نگرفتند.