پیام تبریک محمد خرم به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی نوجوانانمحمد خرم قهرمانی تیم ملی کشتی نوجوانان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی‌صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، محمد خرم مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور قهرمانی تیم ملی کشتی نوجوانان ایران را تبریک گفت.

در پیام تبریک محمد خرم آمده است:

«قهرمانی غرور آفرین ملی‌پوشان کشتی آزاد نوجوانان در رقابت های جهانی کرواسی که پس از مسابقات سال 1996 تهران برای نخستین بار در خارج از کشور و پس از 22 سال رخ داد و بار دیگر موجب فخر و مایه مباهات مردم ایران بویژه جامعه ورزش و دوستداران کشتی شد موجب شادمانی و سربلندی ملت بزرگ ایران شد.

این دستاورد ارزشمند ورزشی در عرصه بین الملل بی شک نشان از شایستگی و توانمندی نوجوانان غیور ایران عزیز دارد که همواره با امید و توکل به خداوند متعال پرچم سرافرازی کشورمان را بر بلندای سکوهای افتخار برافراشته‌اند.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مربیان، کادر فنی و اعضای تیم ملی کشتی نوجوانان ، این موفقیت غرورآفرین را به کشتی‌گیران، ‌خانواده‌های محترم ایشان، فدراسیون کشتی و جامعه ورزشی کشور و مردم شریف ایران تبریک گفته و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از خداوند متعال خواستارم.

ضمنا به اطلاع می رساند این صندوق آمادگی خود را جهت ثبت نام این قهرمانان در صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکوتان ورزش کشور و بیمه تکمیلی اعلام می دارد.

سربلند باشید

محمد خرم