محمد انصاری: عملکرد تیم ایران فوق‌العاده بود/ به صندوق حمایت تبریک می‌گویممحمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این‌که تیم ملی فوتبال ایران با تمرینات سخت عملکرد فوق‌العاده ای در جام جهانی روسیه داشت گفت: ایران خوب و آبرومندانه بازی کرد و همه از عملکرد تیم راضی بودند.

محمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در صندوق حمایت و دیدار با محمد خرم مدیرعامل صندوق بیان داشت: برای رسیدگی به کارهای شخصی که نیاز مالی دارد به صندوق مراجعه کردم که قرار شد از خدماتی بهره مند شود. تابلوی قشنگی در دفتر آقای خرم دیدم که روی آن نوشته شده بود "به جای مستحبات به امور مردم رسیدگی کنید". این جمله خوبی بود به صندوق حمایت تبریک می گویم امیدوارم که موفق تر از قبل عمل کند و این کارها را توسعه دهد.

انصاری درباره تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه نیز اظهار داشت: عملکرد تیم ملی فوق العاده بود. با توجه به تمرینات سخت تیم و برنامه ریزی هایی که مجموعه کادر فنی داشت پیش بینی این عملکرد خوب می شد. ایران بازی خوب و آبرومندی داشتیم و همه از عملکرد تیم راضی بودند.

بازیکن تیم پرسپولیس درخصوص پیش بینی خود از قهرمان این دوره جام جهانی نیز عنوان داشت: این دوره پیش بینی قهرمان سخت است البته من طرفدار ایران بودم ولی در بازی هایی که نگاه کردم انگلیس تیم خوبی بود اما پیش بینی قهرمان سخت است.