آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق از هفته آینده

شاکری: بیمه تکمیلی شامل همه اعضای صندوق می‌شود/ متقاضیان حتما بیمه پایه داشته باشندمدیر واحد حمایتی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با بیان این که ثبت نام بیمه تکمیلی از ابتدای هفته آینده آغاز می‌شود،گفت: همه اعضا به شرط این که بیمه پایه داشته باشند می توانند از این بیمه استفاده کنند، کسانی هم که عضو نیستند با ارائه سابقه ورزشی می توانند عضو و بیمه تکمیلی شوند.

امیرعباس شاکری مدیر واحد حمایتی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در گفت و گو با خبرنگار این صندوق بیان داشت: انشالله اگر کارهای اولیه انجام شود ثبت نام برای بیمه از روز شنبه (9 تیر) آغاز خواهد شد که البته قبل از شروع ثبت نام حتما اطلاع رسانی خواهد شد. صندوق با بیمه رازی با شرایطی بهتر از بیمه های دیگر وارد همکاری شده است همان خدماتی که سال گذشته داشتیم وجود دارد خدمات کامل تری هم افزوده شده تا قهرمانان و پیشکسوتان استفاده بهتری از این بیمه تکمیلی داشته باشند.

وی افزود: بیمه رازی خدمات بهتری دارد به عنوان مثال خدمات دندانپزشکی دارد که سقف فرانشیز آن کاهش پیدا کرده است. بعضی از عمل های جراحی که در سال های گذشته شامل بیمه نمی شد در این بیمه اضافه شده است که به زودی لیست خدمات در اختیار کسانی که می خواهند از این بیمه استفاده کنند قرار داده خواهد شد.

شاکری بیان داشت: این بیمه شامل همه قهرمانان و مدال آوران المپیک مسابقات جهانی، آسیایی، کشوری، استانی، هواداران، خبرنگاران و روزنامه‌نویسان ورزشی می شود. کسی که عضو صندوق نیست اگر هرگونه سابقه ورزشی داشته باشد اول باید عضو شود و براساس سابقه خود در گروه مناسب قرار گیرد و بعد از این خودش و خانواده اش می توانند از بیمه تکمیلی و تخفیفات آن استفاده کنند. البته کسانی که می خواهند از بیمه تکمیلی استفاده کنند حتما باید بیمه پایه اعم از بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت یا غیره داشته باشند.

مدیر واحد حمایتی صندوق ادامه داد: شرایط ما مثل سال های گذشته سهل است. همه قهرمانان براساس گروهی که دارند تخفیف ویژه ای شامل حالشان می شود، بقیه دوستان هم که در گروه های پایین تر قرار می گیرند شرایط خاصی برایشان در نظر گرفته می شود.

شاکری در پایان اضافه کرد: انشالله اگر از شنبه ثبت نام برای دوره جدید شروع شود خدمات بیمه از اول تیر ماه شامل حال بیمه شدگان خواهد شد یعنی اگر از اول تیرماه اعضا عمل جراحی کرده باشند، هزینه ویزیت و دارو پرداخت کرده باشند می توانند هزینه های خود را از طریق بیمه دریافت کنند.