عیادت مسئولان صندوق از پیشکسوت ‌والیبال کشورصبح امروز تعدادی از مسئولان صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با حضور در منزل شعبان محمدی از این پیشکسوت رشته ‌والیبال عیادت و تقدیر کردند.

به گزارش صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، به دنبال عیادت‌ها و تقدیرهای مکرر مسئولان صندوق از پیشکسوتان ورزشی با تأکید محمد خرم مدیرعامل صندوق حمایت صبح امروز تعدادی از مسئولان این صندوق به همراه محمد شوشتری پیشکسوت والیبال با حضور در منزل شعبان محمدی از این پیشکسوت ارزنده عیادت و تقدیر کردند.

در این دیدار که مرتضی کاظمی مدیر حوزه مدیرعامل و واحد روابط عمومی و شاکری مدیر واحد حمایتی و جعفرنیا مسئول امور ایثارگران صندوق حضور داشتند با ارائه هدیه ای از این پیشکسوت قدردانی شد.

شعبان محمدی عضو سابق تیم های دارایی تاج و عقاب
و همچنین تیم ملی کشور بوده که قهرمانی ارتش های جهان را در کارنامه خود دارد.

این ورزشکار که والیبال را با تیم دارایی شروع کرد بعد از ازدواج به کل همراه با تیم عقاب از ورزش خداحافظی کرد. اوج درخشش او در بازیهای ارتش های جهان بود.

شوشتری نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از. صندوق حمای شوشتری‌کلی از صندوق حمایت اظهار امیدواری کرد که فدراسیون ها هم بخشی از خدمات صندوق به قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی را به عهده بگیرند.