پیام تبریک مدیر روابط عمومی صندوق به مناسبت روز روابط عمومیمرتضی کاظمی مدیر روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در پیامی روز روابط عمومی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

به مناسبت فرا رسیدن روز سترگ روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی داشته و به تمامي فعالان اين عرصه تبريك عرض مي‌نمايم.

نامگذاری27 اردیبهشت‌ ماه به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، نشان از جایگاه مهم موضوع ارتباطات و اهمیت هنر و حرفه روابط عمومی در برقراری ارتباط در جامعه دارد؛ یک سازمان برای پیشرفت خود نیاز به حضور یک روابط عمومی فعال داشته تا با شناخت اهداف سازمان خود نسبت به پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام نماید.

بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

امروزه روابط عمومي نه به عنوان يك سامانه تشريفاتي و حتي اجرايي بلكه به عنوان يك سامانه مشورتي و مديريتي و به عنوان عنصر اصلي در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جايگاه ويژه‌اي دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نيست؛ فلسفه مديريت است، اگر ناكار آمد شود، مديريت فرسوده و ناکارآمد می شود و اين روابط عمومي است كه می تواند در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به سال حمایت از کالای ایرانی مزين گرديده با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمان ها و با جاري ساختن روح روابط عمومی در كل سازمان كه با ایستایی و سکون منافات دارد ، زمينه تجلي اين نام را در سراسر ميهن اسلامي فراهم آورد.

درهای سازمان ها، ساعتی باز و ساعتی دیگر بسته می شوند و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و لحظه به لحظه مي تواند رسيدن به اهداف عاليه ي جامعه را دنبال نموده و روح و سرزندگي را در سازمان هاي كشورمان جاري سازد.

روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم براي توسعه ارتباطات اجتماعي و غناي معنوي و ارزشي اين حرفه ارزشمند با تقويت حضورمديراني دانايي محور و تحول طلب از يك سو و رعايت اخلاق حرفه اي در عملكرد خود و بهادادن روزافزون به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سويي ديگرتلاش نموده و جايگاه اين حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامي خود تثبيت نماييم.

اینجانب روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران عرصه ارتباطات و روابط عمومی به ویژه همکاران محترم روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و همکاران محترم روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان تبریک عرض نموده، از خداوند سرافرازی و سربلندی را برای همه همکاران و دست اندرکاران این عرصه حساس و مسئولیت آفرین مسئلت می نمایم.