به منظور مشارکت صندوق در نوسازی بافت فرسوده صورت گرفت

دیدار خرم با مهندس ترکان، مشاور رئیس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت‌های فرسودهمدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با مهندس ترکان مشاور رئیس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار شهری به منظور مشارکت صندوق در نوسازی بافت فرسوده دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، عصر دیروز محمد خرم مدیرعامل صندوق با اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار شهری دیدار کرد.

خرم در خصوص این دیدار بیان داشت: این دیدار با توجه به سیاست های دولت مبنی بر نوسازی بافت های فرسوده و تأکید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت و قرار شد شرکت سرمایه گذاری ساختمانی تحت پوشش صندوق حمایت نقش خود را در این راستا ایفا کند.

مدیرعامل صندوق حمایت ادامه داد: شرکت ساختمانی در جهت نوسازی و ساختن واحد مسکونی در مناطق دارای بافت فرسوده از جمله منطقه 10 تهران به صورت مشارکتی سرمایه گذاری انجام خواهد داد و واحدهای ساخته شده را به جامعه ورزش پیش فروش خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: همچنین به تازگی دیداری با دکتر صادق زاده شهردار منطقه 10 شهرداری تهران داشتم که مقرر شد قطعه زمینی در این منطقه در نظر گرفته شود و با مشارکت شهرداری و شرکت ساختمانی 100 واحد مسکونی ساخته و به جامعه ورزش و کارکنان وزارت ورزش و جوانان پیش فروش شود. البته این فاز اول مشارکت در بافت فرسوده است.

خرم توضیح داد: به احتمال زیاد فاز دوم و سوم طرح نوسازی مناطق دارای بافت فرسوده را هم در منطقه 10 شهرداری تهران اجرا خواهیم کرد چراکه این منطقه هم بافت فرسوده زیادی دارد و هم اسکان در این منطقه موردپسند افراد زیادی است. البته ساخت و ساز در مناطق دیگری هم مانند مناطق 17 و 18 شهرداری تهران را نیز در برنامه داریم.