وزارت ورزش دستگاه برتر «خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت» شدوزارت ورزش و جوانان درحالی دستگاه برتر «خدمات دهی به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت» شد که محمد خرم سمت مشاور ایثارگران وزیر ورزش را برعهده دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از برنا، وزارت ورزش و جوانان درحالی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران دستگاه برتر «خدمات دهی به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت» شد که محمد خرم سمت مشاور ایثارگران وزیر ورزش را برعهده دارد.

محمد علی شهیدی با ارسال تقدیر نامه ای خطاب به مسعود سلطانی فر ضمن اعلام انتخاب وزارت ورزش و جوانان به عنوان دستگاه برتر در جهت «خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت»، کسب این عنوان را به وی تبریک گفت.

متن کامل تقدیر نامه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به این شرح است:

"جناب آقای مسعود سلطانی فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

سلام علیکم

ایثار و شهادت از مفاهیم و ارزش های متعالی اسلامی و دینی است که مومنان راستین و مجاهدان راه خدا با تقبل به آن به مقام رفیع «عند ربهم یرزقون» و نقاء الهی دست یافتند. شهادت طلبی و جانفشانی در راه خدا نشانه رشد و بالندگی و بصریت انسانی هایی عاشق و شیدای حق است آنان که با ایمان و معرفت، شجاعت و کرامت و عزت خود راه آزاد زیستن و حق طلبی و عدالت خواهی را ترسیم و مشعلی فروزان و الگویی ماندگار برای جامعه خود گشتند. بی شک هر عزم و تلاشی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره این اسطوره های همیشه جاودان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شایسته تقدیر و قدردانی است.

اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش های بی شائبه و اقدامات شایسته جنابعالی و همکاران پرتلاشتان در وزارت ورزش و جوانان، انتخاب آن وزارتخانه محترم را به عنوان دستگاه برتر در جهت «خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت» تبریک عرض می نمایم.

موفقیت، بهروزی و توفیق روزافزون جنابعالی و همکاران محترمان را از خدای متعال خواستارم. ان شاءالله

سیدمحمدعلی شهیدی"