نجمه خدمتی به دنبال کسب دومین مدال طلای بازی‌های آسیایینجمه خدمتی دارنده مدال طلای تیراندازی بازی‌های آسیایی که تعطیلات نوروز را تمرین کرده است هدف اصلی خود را حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و کسب دوباره مدال طلای این رقابت‌ها عنوان کرد.

دارنده طلای تیراندازی تفنگ بادی ده متر بانوان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ در اینچئون کره جنوبی در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درخصوص تمرین در تعطیلات نوروز بیان داشت: دور بودن از خانواده در ایام نوروز سخت بود ولی این سختی‌ها را برای رسیدن به هدف به جان می‌خرم.رسیدن به هدف دلتنگی‌ها را کمتر می‌کند.

خدمتی درباره برنامه‌های پیش رو عنوان کرد: در سال پیش‌رو اردوهای زیادی خواهیم داشت. جام جهانی کره و جام جهانی مونیخ از جمله مسابقات مهمی است که پیش رو داریم. این مسابقات در رنکینگ سالیانه و ماهانه تیراندازان تأثیرگزار خواهد بود.

وی در پایان افزود: هدف اصلی من حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتاست. با توجه به مسابقات انتخابی مشخص می‌شود که در جاکارتا در چه رشته‌ای بادی یا خفیف رقابت کنم، امیدوارم که باز هم بتوانم به مدال طلای بازی‌های آسیایی دست یابم.