سپیده توکلی: به کسب مدال آسیایی امیدوارمسپیده توکلی بانوی دوومیدانی‌کار ملی‌پوش با بیان این‌که با کسب دو مدال قهرمانی آسیا و سه رکوردشکنی سال خوبی را پشت سر گذاشته اظهار امیدواری کرد که در سال پیش رو مدال آسیایی را نیز به کارنامه ورزشی‌ خود اضافه کند.

سپیده توکلی دارنده مدال طلای پنجگانه آسیا و رکورددار پرش ارتفاع و پنجگانه ایران در گفت و گو با خبرنگار سایت صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درخصوص تعطیلات عید نوروز عنوان داشت: همیشه نوروز را در کنار خانواده بودم. به نظرم همه دوران عید که به دید و بازدید می‌گذرد جزو خاطرات خوب محسوب می‌شود. امسال خود را برای بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده می‌کنم و احتمالا نوروز را در اردوی تیم ملی باشم.

وی افزود: رئیس فدراسیون نظر مثبتی نسبت به من داشت و برنامه‌ریزی خوبی برای من دارد. در حال حاضر با حمایت فدراسیون اولین مرحله اردوی تیم ملی را در کیش گذراندم و امیدوارم که این همکاری‌ها ادامه داشته باشد و بتوانم برنامه‌هایم را به خوبی پیش ببرم و به هدفم که کسب مدال بازی‌های آسیایی است دست یابم.

بانوی رکورددار پرش ارتفاع ایران اضافه کرد: من در بازی‌های آسیایی گوانگجو و اینچئون هم حضور داشتم و تا یک قدمی مدال رفتم، اما نشد. اکنون همه تلاش و تمرکز من و مربی‌ام این است که در جاکارتا مدال‌آور باشم. مدال آسیایی را در کارنامه ندارم و امیدوارم که بتوانم این کمبود را در این سال رفع کنم.