گلایه بانوی پیشکسوت تنیس ایران از فدراسیونپروانه خیل تاش ، بانوی پیشکسوت تنیس ایران با ابراز گلایه از این‌که کسانی که کوله‌بار تجربه هستند سهمی در پیشرفت تنیس ندارند پیشنهاد داد که فدراسیون برای مشاوره از قهرمانان و پیشکسوتان استفاده کند.

پروانه خیل تاش ملی‌پوش سال‌های دور تنیس ایران که حضور در چندین مسابقه بین‌المللی و عنوان قهرمانی کشور را نیز در کارنامه خود دارد در گفت و گو با خبرنگار سایت صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: فدراسیون برای مشاوره باید از قهرمانان و پیشکسوتان استفاده کند. ما با این کوله بار تجربه چرا نباید سهمی در پیشرفت تنیس داشته باشیم؟! وقتی افراد در رأس فدراسیون، ورزشی و اهل تنیس نیستند قطعا دغدغه‌ها را درک نخواهند کرد.

وی ادامه داد: از زمانی که نایب رئیس کنونی فدراسیون تنیس این سمت را به عهده گرفت من چندین بار با پیام و نامه از وی یک وقت مشاوره خواستم تا پیشنهادات و راهکارهایم را ارائه دهم که در صورت مفید بودن، انجام دهند ولی هربار به بهانه‌ای شانه خالی کردند. درحالی که پیشرفت و راهکار باید دغدغه اصلی این خانم باشد. به طور مثال در دوره‌ای ارغوان رضایی با حضورش در تیم ملی ما را قهرمان بانوان اسلامی کرد، در آن دوره دخترم شهرزاد هم عضو تیم ملی بود، ولی چرا فدراسیون نمی‌خواهد از رضایی استفاده کند؟ کسی که موفق به شکست ماریا شاراپوا تنیسور معروف شده، قطعا معلومات و تجربیات زیادی دارد ولی دستانی در کار است که نمی‌خواهند از علم قهرمانان استفاده شود.