همکاری شرکت قهرمان‌سیر در برگزاری مسابقات کارکنان وزارت ورزششرکت هواپیمایی قهرمان سیر ایرانیان به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه صندوق حمایت، مسئولیت ارائه خدمات رفاهی و اسکان بازیکنان ادارات وزارت ورزش و جوانان را در برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، شرکت هواپیمایی قهرمان سیر ایرانیان با همکاری وزارت ورزش و جوانان مسابقات کارکنان دولت را در سه رشته ورزشی والیبال و فوتسال ویژه آقایان و دارت و شطرنج ویژه بانوان برگزار می‌کند.

لازم به ذکر است که مسابقات والیبال کارکنان دولت با همکاری شرکت هواپیمایی قهرمان سیر ایرانیان از تاریخ 24 تا 29 بهمن ماه سال جاری در شهرستان نور استان مازندران واقع در منطقه ایزدشهر برگزار شد و قرار است مسابقات دارت و شطرنج بانوان از تاریخ 6 تا 9 اسفندماه و همچنین مسابقات فوتسال آقایان از تاریخ 10 تا 16 اسفندماه در همین شهر برگزارشود.

شرکت هواپیمایی قهرمان سیر ایرانیان از شرکت‌های تابعه صندوق حمایت با همکاری وزارت ورزش و جوانان تا پایان این مسابقات مسئولیت ارائه خدمات رفاهی و همچنین اسکان بازیکنان ادارات دولت را برعهده دارد. قرار است با شروع سال جدید رشته‌های ورزشی دیگری نیز به مسابقات کارکنان ادارات وزارت ورزش و جوانان اضافه شود.
مراسم افتتاحیه و اختتامیه مسابقات والیبال آقایان کارکنان دولت با همکاری شرکت قهرمان سیر ایرانیان و حضور جمعی از کارکنان و مسئولان ورزشی 24 و 29 بهمن ماه سال جاری در شهرستان نور استان مازندران واقع در ایزدشهر برگزار شد.

کارکنان ادارات سراسرکشور وزارت ورزش و جوانان برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در این مسابقات می‌توانند با صادق حسن‌پور نماینده شرکت قهرمان سیر به‌شماره 26204624 تماس حاصل نمایند.