صاحب سوت طلایی فیلا:

باید به پیشکسوتان تا زنده هستند بها دادرحیم جدی، پیشکسوت کشتی با بیان این‌که پیشکسوت یعنی کسی که همه‌ی عمر و جوانی خود را در راه ورزش صرف کرده، معتقد است به این رده سنی تا زمانی که در قید حیات هستند باید بها داد.

رحیم جدی صاحب سوت طلایی از فدراسیون جهانی کشتی(فیلا) در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در تعریف پیشکسوت بیان داشت: پیشکسوت عمر، جوانی وهمه داشته‌هایش را در راه ورزش صرف کرده و بسیار زحمت کشیده است؛ درواقع به کسی که تمام زندگی خود را برای ورزش گذاشته است پیشکسوت ورزشی می‌گویند زیرا او با ورزش عجین است.

این پیشکسوت ادامه داد: هرکس در هر رشته‌ای عنوانی به دست بیاورد و تا آخرین لحظه زندگی به ورزش علاقه‌مند باشد باید حمایت شود. جمله "پهلوان زنده را عشق است" معنای زیادی دارد. باید پیشکسوتان تا وقتی در قید حیات هستند مورد توجه قرار گیرند نه بعد از مرگشان.

جدی افزود: من از جوانی در ورزش بوده‌ام و الان هم هستم و بازی‌های زیادی را قضاوت کرده‌ام. درحال حاضرهم نیاز به حمایت مادی ندارم. اما از مسئولان وزارت ورزش و صندوق می‌خواهم بیشتر به پیشکسوتان توجه کنند.

داور بین‌المللی کشتی پیشنهاد داد: چه خوب است پیشکسوتان را سالی 2 بار جمع کنند و همایشی برایشان برگزار کنند. مطمئناً این کار تاثیرات بسیاری بر روحیه‌ی پیشکسوتان دارد که امیدوارم جزو اهداف اصلی صندوق قرار گیرد.