پیام تبریک خرم در پی موفقیت تیم های ملی یخ نوردی و هاکیمحمد خرم در پیامی قهرمانی تیم ملی یخ نوردی در مسابقات قهرمانی آسیا «چئونگ سونگ» کره‌جنوبی و همچنین کسب مقام سوم جهان توسط تیم ملی هاکی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق حمایت از قهرمانان‌و پیشکسوتان ورزش کشور، تیم ملی یخ نوردی کشورمان در رقابت‌های یخ‌نوردی قهرمانی آسیا که در «چئونگ سونگ» کره‌جنوبی در ماده «سرعت» برگزار شد، با درخشش ورزشکاران کشورمان در دو بخش مردان و زنان به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

همچنین تیم ملی هاکی ایران که در مسابقه نیمه نهایی برابر آلمان میزبان شکست خورده بود در مسابقه رده بندی موفق شد تیم استرالیا را شکست دهد و برای اولین بار به عنوان سوی جهان دست یابد.

در پی این موفقیت ها، محمد خرم پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد:

جوانان و ورزشکاران ایران در یوم الله 22 بهمن در میدان دیگری شایستگی های خود را نشان دادند و هم صدا با مردم ایران، همبستگی و هم دلی خود را با به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشورمان به دنیا ثابت کردند.

صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور باتوجه ماهیت صندوق مذکور حمایت کامل خود را از ورزشکاران و قهرمانان علی الخصوص پیشکسوتان ورزش کشور اعلام میکند و این موفقیت ها را به جامعه ورزش کشور تبریک گفته و از خداوند متعال پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان در تمام عرصه ها را به همت جوانان ایران زمین خواهان است.