ابراهیم جوادی: خرم بسیار وارسته، کاری، سالم و صادق استپیشکسوت کشتی آزاد ایران با حضور در صندوق حمایت و دیدار با محمد خرم گفت: بخشی از مشکلات پیشکسوتان را عنوان کردم و قرار شد که بازنگری در پرداخت حقوق‌ها صورت گیرد.

ابراهیم جوادی دارنده 4 طلای مسابقات جهانی با حضور در صندوق حمایت و دیدار با محمد خرم در گفت و گو با خبرنگار صندوق عنوان داشت: از قبل با خرم آشنایی نداشتم ولی همه جا تعریف او را شنیده بودم. در همین دیدار اول هم متوجه شدم خرم بسیار وارسته، کاری، سالم و صادق است.

دارنده مدال برنز المپیک 1972 مونیخ در خصوص محورها گفت و گو با خرم بیان داشت: درباره مشکلات پیشکسوتان با او صحبت کردیم و قرار شد که با دکتر سلطانی‌فر جلسه‌ای درباره پیشکسوتان و توجه به آن‌ها داشته باشند که حقوق‌ها هم بازبینی شود.

پیشکسوت کشتی آزاد ایران فازود: ما نسل سوخته هستیم چون موقعی که کشتی می‌گرفتیم و قهرمان می‌شدیم توجهی نبود و جوایز داده نمی‌شد. هدف ما فقط قهرمانی نواخته شدن سرود کشور بود، هیچ کمکی هم به ما در طول تاریخ نشد.بعضی از ما کارمند نبودیم که از جایی بازنشست شویم و حقوق بازنشستگی بگیریم.

جوادی توضیح داد: انتظار داریم وضعیت حقوقی پیشکسوتان بازبینی شود چون تورم بوده ولی حقوق‌ها تغییر نکرده است. مسأله دیگر ما بیمه است. آن زمان که ورزش می‌کردیم ورزش علمی نبود اگر بخواهیم عمل جراحی کنیم باید حداقل 10 میلیون تومان بدهیم.